Logo

Atletické mistrovství HLučínska

Ve středu 30. května 2018 se konal již 6. ročník atletického mistrovství Hlučínska, kterého se letos zúčastnilo 14 základních škol. Žáci soutěžili v řadě atletických disciplín jako například běh na 50, 60, 100, 200, 400 a 600 metrů, skok z místa, skok daleký nebo hod plným míčem. Soutěžilo se ve třech kategoriích podle věku - 4. a 5. třída, 6. a 7. třída a 8. a 9. třída. Naši žáci si v jednotlivcích připsali spoustu úspěchů a v celé řadě disciplín se dokázali umístil na stupních vítězů. Družstvo, které v dané kategorii získalo největší počet medailí bylo odměněno krásným pohárem. A právě tento úspěch se povedl našim žákům v kategorii 4. a 5. třída, za což jim patří obrovský dík a gratulace!!! Celkově byla tato sportovní akce velmi vydařená a ještě jednou děkujeme VŠEM za vynikající reprezentaci naší školy!
Podrobný přehled výsledků a umístění se dozvíte v našem newsletteru :-)