Co jsme pořídili pro žáky za sběr papíru

Ani v červnu aktivity školního parlamentu nekončí. Stále nás zajímá, co by si naši spolužáci přáli, aby se ve škole cítili lépe, co by je potěšilo o přestávkách anebo jak ještě vylepšit školu. Proto jsme vytvořili dotazník pro jednotlivé třídy, který jsme na konci května vyhodnotili. Ukázalo se, že nejvíc by se žákům (kromě wifi) hodilo rozšíření odpočinkové zóny a přidání dalšího herního prvku. Nalezení finančních prostředků bylo snadné, neboť jsme na jaře nasbírali rekordně velké množství papíru. Po předložení požadavků zahájil parlament a vedení školy jednání o výběru hracího prvku a minulý týden byl zakoupen kvalitní stolní fotbálek a nainstalovány nové sedačky. Okamžitě po jejich instalaci si z nich žáci udělali prostornou společensko-odpočinkovou zónu. Fotbálek na svůj první turnaj teprve čeká, ale do konce školního roku zažije jistě mnoho slavných zápasů.

Školní parlament při ZŠ Ludgeřovice

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek