Covidový osmiboj

Výsledky Covidového osmiboje

Původně jsme mysleli, že výsledky odtajníme v úterý 5.1. ve školním rozhlase a následně všem zúčastněným poděkujeme a výhercům předáme krásné a hodnotné ceny.

Z důvodu situace, jaká bohužel panuje, jsme tento ceremoniál nuceni přesunout až na dobu, kdy nám to umožní vládní nařízení a žáci se vrátí zpátky do lavic.

Alespoň tedy odtajňujeme výsledky těch nejlepších, kterým samozřejmě moc gratulujeme. VŠEM zúčastněným každopádně moc děkujeme a nebojte, nějaká drobnost či sladkost se najde pro všechny, kteří do toho šli :-)

Závěrem bychom Vám chtěli ještě jednou poděkovat za obrovský zájem o “náš” osmiboj a hlavně za skvělou a pozitivní zpětnou vazbu.

Mějte se krásně a přejeme Vám do nového roku pevné zdraví a mnoho sil.

Petr Stočes a Jan Schreier

Kategorie 6-10 let