Důležité informace - COVID-19

Vážení rodiče,

s účinností od čtvrtku 10. 9. 2020 do odvolání se zavádí povinné nošení roušek ve všech společných prostorách školy. Prosíme, aby každé dítě vstupovalo do školy s rouškou na tváři a jednou náhradní rouškou v aktovce. Ve třídách si žáci roušky odkládají, nasazují si je, až když třídu opouští.

Při pobytu ve školní jídelně si žáci odkládají roušky, až když usednou s jídlem ke stolu. Po konzumaci si roušku opět nasazují.

Třídní učitelé všechny žáky hned ráno poučí.

Škola v případě zapomenutí roušky, roušku žákovi poskytne. Třídnímu učiteli musí pak být poskytnutá rouška uhrazena, cena roušky je 20,- Kč.

Informuji Vás také, že několik žáků je v karanténě. U žádného z nich zatím nedošlo k potvrzení COVID-19. Veškeré kroky vždy projednáváme s krajskou hygienou, případně epidemiologickým centrem.

V případě jakékoliv změny Vás budu neprodleně informovat.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Karel Moric,