Informace k výuce (COVID-19 20.1.2021)

Informace COVID-19 - 20.01.2021

Vážení rodiče,

na základě vydaného opatření MŠMT pokračuje minimálně do 28. ledna povinná distanční výuka pro žáky 3. - 9. ročníků. Pro žáky 1. a 2. ročníků probíhá povinná prezenční výuka. Na webových stránkách tříd najdete vždy týdenní plán tříd na daný týden.

Hodnocení žáků za první pololetí školního roku 2020/2021 proběhne klasifikačním stupněm (známkou). Hodnocení uvidíte ve čtvrtek 28. ledna ve školním informačním systému ŠkolaOnLine. Po návratu žáků do škol obdrží žák do tří dnů výpis z vysvědčení. Každý žák navíc od svého třídního učitele obdrží zpětnou vazbu, jak zvládl během prvního pololetí distanční výuku.

Školní družina ranní i odpolední v provozu pro žáky 1. - 2. ročníků bez omezení.

Pololetní prázdniny - 29.01.2021

Jarní prázdniny - 08.-12.02.2021

Strava

Pokud chcete, aby se Vaše dítě stravovalo v naší školní jídelně, přihlaste ho ke stravě  prostřednictvím internetového objednávání www.strava.cz, případně přes ŠkoluOnLine. Žák má během distančního způsobu vzdělávání nárok na dotovaný oběd. Žák si může oběd sníst přímo ve školní jídelně, případně si ho  vyzvednout do vlastního jídlonosiče. Obojí ve stanoveném čase od 11:30 do 13:00 hod. (Dolní škola 11:30 -13:00 hod.). Žákovi (zákonnému zástupci), který oběd vyzvedává, případně ho přijde sníst do jídelny, nesmí být udělena izolace ani karanténa. Za odhlašování a přihlašování obědů je zodpovědný zákonný zástupce. Děkujeme za pochopení.

V případě jakýchkoliv nových informací Vás budu ihned kontaktovat.

Mgr. Karel Moric,

tel.: 731513340