V tomto týdnu proběhly hned tři sportovní soutěže.

Ve středu se konal turnaj ve fotbale 8. a 9. tříd v Kobeřicích. Žákům se v těžké skupině nepodařilo uspět, a postoupit tak do okresního finále.
V úterý se konalo okresní finále ve volejbale kluků 9. tříd v Opavě. Našim žákům se kvůli jediné prohře jen velmi těsně nepodařilo postoupit do finálové trojky a obsadili celkové 4. místo z 9 mužstev.
V pondělí se vybraní žáci 1. stupně zúčastnili závodů v plavání v Ostravě a řada z nich si odvezla diplomy a medaile za umístění na prvních třech příčkách. Našimi nejúspěšnějšími reprezentantkami se staly Viktorie Křemenová (3 x 1. místo, 1 x 2. místo) a Karolína Važíková (2 x 1. místo, 1 x 3. místo). Více o těchto závodech se dozvíte v následujícím vydání newsletteru naší školy.

Všem reprezentantům naší školy děkujeme!!!