Vytvoření laboratoře chemie-fyzika a jazykové učebny

Hlavním cílem projektu bylo zřízení a kompletní vybavení 2 specializovaných učeben - laboratoře pro chemii-fyziku a jazykové učebny pro výuku JA umožňující realizovat moderní výuku JA s efektivními dopady na klíčové kompetence žáků ZŠ Ludgeřovice. V rámci projektu bylo pořízeno kompletní vybavení pro zařízení těchto

učeben. V případě laboratoře pro chemii a fyziku se jednalo o multimediální zařízení a učební pomůcky umožňující všem žákům praktické zapojení do výuky. Laboratoř byla rovněž vybavena novými skříňkami, lavicemi a židlemi zakomponovanými do technického řešení učebny. Jazyková učebna byla vybavena moderní multimediální technikou, skříňkami a rovněž vybavena lavicemi a židlemi se specializací pro výuku jazyku, tj.umožňující realizaci výuky v menších skupinách.