Akademie programování - 1. místo v soutěži v rámci ČR

Markéta Bartáková z 6. A se umístila ve své kategorii v Praze na 1. místě.

V sobotu 10. 6. 2017 se uskutečnila soutěž v prostorách MICROSOFTU v Praze. Sešli se zde žáci z celé naši republiky. Markétka dobře zabojovala a odvezla si 1. místo.

Základy programování patří ve 21. století mezi důležité dovednosti, které již dnes odlišují zájemce o zajímavá zaměstnání. Akademie programování představuje žákům ZŠ z celé ČR kódování coby jednoduchou a zábavnou činnost.

Prostřednictvím moderních nástrojů, jako jsou KODU,  se naučí programovat. Získané znalosti pomohou v budoucnu žákům při hledání práce nebo při zakládání vlastního byznysu.

Srdečně blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!!!

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek