Emise

Dne 12.listopadu se na naší škole konal projektový den pod názvem ,,Čistota ovzduší na Ostravsku”. Naši školu navštívili odborníci z VŠB-TU a seznámili žáky s problematikou prachových částic, vysvětlili pojmy emise, imise a představili největší znečišťovatele v Moravskoslezském kraji. Po přednášce následovaly pokusy, které byly zaměřeny na analýzu prachovýh částic, porovnávání vzorků znečištěné vody z různých zdrojů a přístrojové měření polétavého prachu. Na závěr si naši emisaři připravili vtipnou scénku na téma ,,Jak topit v zimním období”, která zároveň měla vzdělávací charakter.
Tímto děkujeme za návštěvu VŠB a věříme, že se bude spolupodílet na podobných akcích, jako byla tato.

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek