Informace COVID-19 - 04.01.2021

Vážení rodiče,

na základě vydaného opatření MŠMT s platností od 4.ledna 2021 se obnovuje povinná distanční výuka pro žáky 3. - 9.ročníků. Pro žáky 1. a 2. ročníku bude probíhat povinná prezenční výuka. Na webových stránkách tříd najdete během víkendu týdenní plán tříd na 04.-08.01.2021. V pondělí 04.01.2021 bude první vyučovací hodina třídnická hodina s třídním učitelem.

Všichni žáci i zaměstnanci školy nosí ve všech prostorách ochranu úst a nosu (rouška, ústenka, šátek, …).

Informace k výuce:

1. + 2. ročník - prezenční výuka dle platného rozvrhu

Hudební výchova bude probíhat bez zpěvu.

Tělesná výchova bude nahrazena jiným předmětem nebo aktivitou.

3. - 9. ročníky - distanční výuka dle platného rozvrhu, který najdete na webové stránce třídy.

Pravidla pro distanční výuku s aplikací Google Meet

• žák je povinen se aktivně účastnit hodin distanční výuky
  • žák je vždy připojen včetně mikrofonu a kamery, pokud je to nemožné konzultujte prosím předem s třídním učitelem
  • zkontrolujte si pozadí, které zobrazuje vaše kamera, případně si zapněte rozmazání pozadí
  • žák má na svém Google účtu profilovou fotku, která odpovídá realitě
  • chat informuje učitele - žák zde může psát dotazy, odpovědi nebo komentáře vyžádané učitelem

V případě, že nedisponujete zařízením (PC, NB, tablet) pro distanční výuku,  kontaktujte  zástupce ředitele   Mgr. Vladimíru Liškovou - tel.: 731 581 030, případně vladimira.liskova@zsludgerovice.cz

Lyžování na Vaňkáči - 1. - 3.ročník - bude stanoven náhradní termín

Lyžařský výcvik 7.ročníku - zrušeno. Pokud jste již poslali zálohu, bude Vám vrácena.

Školní družina ranní i odpolední v provozu pro žáky 1. - 2. ročníků bez omezení.

Strava

Pokud chcete, aby se Vaše dítě od 04.01.2021 stravovalo v naší školní jídelně, přihlaste ho prostřednictvím internetového objednávání www.strava.cz, případně přes ŠkoluOnLine ke stravě nejpozději do středy 30.12.2020 do 11:00 hod. Žák má během distančního způsobu vzdělávání nárok na dotovaný oběd. Žák si může oběd sníst přímo ve školní jídelně, případně si ho  vyzvednout do vlastního jídlonosiče. Obojí ve stanoveném čase od 11:30 do 13:30 hod. (“Dolní škola 11:30-13:00 hod.). Žákovi (zákonnému zástupci), který oběd vyzvedává, případně ho přijde sníst do jídelny, nesmí být udělena izolace ani karanténa. Za odhlašování a přihlašování obědů je zodpovědný zákonný zástupce. Děkujeme za pochopení.

V případě jakýchkoliv nových informací Vás budu ihned kontaktovat.

Mgr. Karel Moric,

tel.: 731513340