Informace COVID-19 - 20.05.2021

Vážení rodiče,
na základě novelizace mimořádných opatření Vás informuji o průběhu vzdělávání a testování žáků naší školy v následujícím období.

Od pondělí 24.05.2021 je provoz školy v běžném režimu a všechny ročníky mají prezenční výuku. Výuka bude probíhat dle rozvrhu.

Testování žáků bude probíhat 1 x týdně vždy v pondělí.

Školní družina - ranní i odpolední v provozu bez omezení.

I nadále zůstává v platnosti, že žáci jsou povinni nosit ve vnitřních prostorách školy alespoň chirurgickou roušku. Prosíme dejte žákovi s sebou do aktovky náhradní roušku.

Tělesná výchova bude probíhat pouze na venkovním sportovišti. Zpěv v hudební výchově je zatím stále zakázán.

Školní jídelna

Pokud chcete, aby se Vaše dítě od 24.05.2021 stravovalo v naší školní jídelně, přihlaste ho prostřednictvím internetového objednávání www.strava.cz, případně přes ŠkoluOnLine ke stravě nejpozději do pátku 21.05.2021 do 12:00 hod. Za odhlašování a přihlašování obědů je zodpovědný zákonný zástupce. Děkujeme za pochopení.

V případě jakýchkoliv nových informací Vás budu ihned kontaktovat.

Mgr. Karel Moric,

tel.: 731513340