Otevření školy pro žáky 30.11.2020

Vážení rodiče,

na základě vydaného opatření MŠMT s platností od 30. listopadu 2020 se obnovuje povinná prezenční výuka pro žáky. Výuka v naší škole bude probíhat dle platného rozvrhu, který najdete na webové stránce třídy.

Informace k výuce:

1.stupeň - prezenční výuka dle rozvrhu

2.stupeň

9.ročníky - prezenční výuka dle rozvrhu včetně odpoledního vyučování - všichni žáci budou mít seminář z českého jazyka a matematiky. Technické činnosti probíhat nebudou.

6. - 8. ročníky - rotační distanční a prezenční výuka (střídání celých tříd po týdnech).

V týdnu od 30.11.2020:

•  prezenční výuka - 6. ročníky
  •  distanční výuka - 7. ročníky + 8. ročníky

V týdnu od 07.12.2020

• distanční výuka - 6. ročníky
  • prezenční výuka - 7. ročníky + 8. ročníky

Hudební výchova bude probíhat bez zpěvu. Tělesná výchova bude nahrazena jiným předmětem nebo aktivitou. Ranní TV a odpolední vyučování (TV, SPŘZ, LFCH, SI) nebudou probíhat z důvodu nutnosti zachování homogenity tříd. Podmínka homogenity třídy má přednost před plněním Školního vzdělávacího programu.

Všichni žáci i zaměstnanci školy nosí ve všech prostorách ochranu úst a nosu (rouška, ústenka, šátek, …).

Veškeré kroužky, výuka náboženství a mimoškolní akce se do odvolání nebudou konat.

Školní družina ranní i odpolední v provozu pouze pro žáky 1. - 3. ročníku.

Strava

Pokud chcete, aby se Vaše dítě v době výuky od 30.11.2020 stravovalo v naší školní jídelně, přihlaste ho prostřednictvím internetového objednávání www.strava.cz, případně přes ŠkoluOnLine ke stravě nejpozději do pátku 27.11.2020 do 12:00 hod. Za odhlašování a přihlašování obědů je zodpovědný zákonný zástupce. Děkujeme za pochopení.

V případě jakýchkoliv dotazů se na mne neváhejte kdykoliv obrátit.

Mgr. Karel Moric,

tel.: 731513340