Přípravné centrum mezinárodně uznávaných zkoušek Cambridge Exams

Udělali jsme další významný krok! Díky novému partnerství s jazykovou školou Cloverleaf jsme se stali oficiálním centrem pro přípravu žáků na Cambridge zkoušky. Vybraní učitelé anglického jazyka se ještě v lednu zúčastní školení, které z nich udělá kvalifikované lektory přípravných kurzů. O tyto kurzy je stále větší zájem a my se tímto pokusíme vyhovět všem zájemcům o skládání Cambridge zkoušek přímo na naší škole. Již 3. prosince se u nás uskuteční jazyková zkouška KET, ke které se přihlásilo 13 žáků. Na jaře pak proběhnou zkoušky pro mladší žáky, tzv. YLE pro úrovně Starters a Movers. Informace a metodiky ze školení budou učitelé využívat i v běžných hodinách, abychom i nadále zvyšovali úroveň anglického jazyka u našich studentů.