WEB RANGERS 2016

Prezentace nejlepších projektů, společná oslava Web Rangerů z České i Slovenské republiky, návštěva Googlu se uskutečnila v sobotu 6. 2. 2016 v Praze. František Lipina z 8. B, Klára Bomboňová, Klára Šupčíková a Jan Körner z 8. A reprezentovali naši školu na této oslavě.

Google ve spolupráci s projektem E-Bezpečí  uskutečnil  třetí ročník unikátního programu Web Rangers, v rámci kterého žáci ve věku 13 až 16 let sdíleli své znalosti o bezpečném používání internetu mezi sebou.Program je garantován certifikovaným pracovištěm všeobecné primární prevence a získal také záštitu MŠMT ČR. Projekty Web Rangerů, šířící zásady internetové bezpečnosti, zasáhly bezmála 50 000 dětí v České republice. Do programu se zapojily školy nejen  z České, ale i Slovenské republiky. Na svých projektech žáci pracovali od listopadu 2015 do ledna 2016. Děkujeme jmenovaným žákům z 8. tříd.