ŠKOLNÍ JÍDELNA

Školní jídelna při ZŠ a MŠ Ludgeřovice informuje:

Vítáme všechny strávníky v novém školním roce 2017/2018.

Pokyny pro prvotní přihlášení:

Žáci ZŠ se 4.9.2017 přihlásí k odběru stravy svému třídnímu učiteli. ( od kdy se bude stravovat, a které dny v týdnu, následně odevzdá přihlášku. )

5.9.2017 dle tohoto přihlášení bude připravena strava a spuštěno internetové objednávání.

Děti v MŠ :

Děti jsou od 4.9.2017 přihlášené na základě seznamů z MŠ. internetové objednávání stravy a docházky do zařízení bude v provozu od 30.8.2017.

Prosíme o dodržování těchto pokynu, abychom předešli zbytečným problémům.

Sdělení :

Doplatky za neodhlášenou stravu dětí v ZŠ ve výši 25,-- Kč na den a jeden oběd, v MŠ ve výši 31,-- Kč na den a jeden oběd Vám budou od měsíce dubna 2016 přičítány ke stravnému. Děti dostanou pro rodiče vyrozumění.

Označování alergenů je oficiálně stanoveno od 13.12.2014 v souladu s potravinovým právem.

Označení alergenů zjistíte na tištěných jídelníčkách vyvěšených ve vitrínách na našich zařízeních a zařízeních, kterým stravu připravujeme a na webových stránkách školy.

Václavíková Zdeňka - vedoucí stravování

Sdílejte na facebooku