ŠKOLNÍ JÍDELNA

Školní jídelna při ZŠ a MŠ Ludgeřovice informuje:

Informace pro rodiče

Ve dnech od 28.6.2017 až do 1.9.2017 výdej obědů jen do 12.30 hod.  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Informace pro rodiče

V době letních prázdnin internetové objednávání mimo provoz.
29.8.2017 zahajení internetového objednávání JEN pro strávníky v MŠ.
Žáci ZŠ se musí 4.9. 2017 přihlásit ke stravování ve třídách svému třídnímu učiteli. Pro ZŠ začínáme připravovat stravu od 5.9.2017 a tím bude i v provozu pro tyto strávníky internetové objednávání ( týká se také dospělých a cizích strávníků).
Strávník se musí přihlásit vždy osobně, tištěná přihláška slouží jen k evidenci strávníků pro ŠJ.   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Blíží se konec školního roku, školy a školky budou pořádat spoustu akcí ( škola v přírodě, školní výlet apod. ).
Na všechny tyto akce pořádané školou a školkou budou Vaše děti odhlášené hromadně ze stravy. Pokud se dítě akce nezúčastní, musíte prostřednictvím internetového objednávání dítěti stravu přihlásit, pokud v té době bude navštěvovat školní zařízení.

Děkujeme za spolupráci a Vaši vstřícnost

Doplatky za neodhlášenou stravu dětí v ZŠ ve výši 25,-- Kč na den a jeden oběd, v MŠ ve výši 31,-- Kč na den a jeden oběd Vám budou od měsíce dubna 2016 přičítány ke stravnému. Děti dostanou pro rodiče vyrozumění.

Označování alergenů je oficiálně stanoveno od 13.12.2014 v souladu s potravinovým právem.

Označení alergenů zjistíte na tištěných jídelníčkách vyvěšených ve vitrínách na našich zařízeních a zařízeních, kterým stravu připravujeme, nebo na webových stránkách naší školy.

Václavíková Zdeňka - vedoucí stravování

Sdílejte na facebooku