4. ročník žákovského sympozia Nebezpečí virtuální sítě 2016

s podporou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

V pátek 2. 12. 2016 v sále Krajského úřadu Moravskoslezského kraje se uskutečnil 4. ročník žákovského  sympozia na téma Nebezpeční virtuální sítě 2016.

V rámci preventivní činnosti zde vystoupili se svými internetovými stránkami, animovaným filmem a videem Richard Šula, Tereza Martiníková, Klára Partilová, Barbora Andělová a Sofie Vídeňská ze 7. tříd.

Klára Bomboňová, Klára Šupčíková, Jan Korner z 9. A již loni pracovali na projektu WEB RANGERS a ve své činnosti pokračují.  Tito žáci se zde předvedli v roli WEB RANGERS. Se svými příspěvky nejenže ohromili v sále, ale i televizi POLAR.

Všichni učinkující z naší školy sklidili od publika bouřlivý potlesk a uznání za dobře odvedený výkon. Organizátoři je ocenili osvědčením.

Žáci tak získali nový pohled a informace o aktuálních rizicích internetu z pohledu dospívajících.