Informace pro prvotní přihlášení dětí a žáků

Informace pro rodiče dětí v MŠ a žáků v ZŠ k prvotnímu přihlášení ke stravování

Děti v MŠ - jsou od 03.09.2018 do 30.06.2019 na základě přijetí do MŠ přihlášené ke stravě.

Rodič si musí vyzvednout v MŠ, kterou navštěvuje jeho dítě, přihlašovací údaje a heslo pro internetové objednávání stravy.

Od 29.08.2018 již budou děti přihlášené na září a rodič může stravu a docházku odhlašovat.

Návod na internetové objednávání najdete na stránkách www.zsludgerovice.cz

Žáci v ZŠ - žáci se přihlásí  ke stravování 03.09.2018 na základě dotazu třídního učitele ve třídě a zároveň obdrží přihlášku, kterou vyplněnou odevzdá následující den ve třídě. Žák je vždy přihlášen k pravidelnému stravování (po - pá), pokud žádáte o nepravidelné stravování jen v některých dnech,  je nutno tuto skutečnost nahlásit v kanceláři ŠJ nebo označit na přihlášce.

Obědy pro žáky budou připravovány od 04.09.2018 do 30.06.2019.

Pro žáky, kteří požadují stravu již od 03.09.2018 z důvodu pobytu ve školní družině,  je nutné tuto skutečnost nahlásit předem v kanceláři ŠJ nebo na tel č. 731 513 337.

Prosíme rodiče, aby nepřihlašovali své děti přes internetové objednávání stravy.

Dne  03.09., 04.09. a 05.09.2018 bude připraveno jen jedno jídlo, od 06.09.2018 bude školní jídelna připravovat dvě jídla.

Informace pro žáky 1.tříd

Žáky 1. tříd musíte vždy nahlásit v kanceláři ŠJ. Vzhledem k tomu, že tito žáci se ke stravování přihlašují v průběhu měsíce září, stačí, když rodič svého prvňáčka přihlásí na stravování den před nástupem na stravování. Předejdete tím stání v zástupu rodičů tvořící se první dny školního roku před kanceláří ŠJ.

Školní svačiny pro žáky 1. - 4.třídy ZŠ Ludgeřovice

- informace na nástěnce ŠJ nebo na  internetových stránkách školy.

Přihlášku obdržíte ve třídě u třídního učitele. Objednávání u přihlášených žáků je stejné jako internetové objednávání obědů.

Děkujeme Všem rodičům za spolupráci a přejeme úspěšný školní rok 2018/2019

Zdeňka Václavíková